Іонізатори води. Правда і міфи про «срібну воду»
Чи можна, як у казці, помахом чарівної палички перетворити «мертву» некорисну воду в «живу», смачну та очищену? Виявляється − так! Технічний прогрес часом означає не лише комфорт, але й до забруднення в тім числі водних ресурсів планети. Людина на 60% складається з води, тому її якість, особливо питної, життєво важлива. І чарівною паличкою є іонізатори зі срібла для домашнього використання: недорогі, доступні, елегантні та стильні.
Срібний іонізатор для води: аксесуар чи необхідність?
Про унікальні лікарські якості срібла люди знають здавна. Коштовний метал омолоджує, дезінфікує, фільтрує і, головне, знищує шкідливі бактерії практично на рівні з антибіотиками. Наші пращури любили зберігати запаси води у срібному посуді, бо зауважили, що так вона довго залишається смачною та чистою. Козаки срібними сережками рятувалися від гепатиту, а пораненим, щоб вберегти від зараження крові, до ран клали пластини зі срібла. Зараз лікарські властивості коштовного металу отримали нове життя: з нього виготовляють побутові срібні іонізатори для очистки води. Зазвичай срібні іонізатори води - це стильні елегантні підвіски різної форми та розмірів (вибір на будь-який гаманець і смак) на срібному ланцюжку у вигляді рибки, морської мушлі, жабки, мавпочки, песика чи котика і навіть у вигляді велосипеда!
Ювелірні вироби із срібла 950 проби не лише необхідна й корисна річ в квартирі, а ще вишуканий недорогий і небанальний подарунок близьким людям. Якщо розмістити цю красу на 6-8 годин в контейнері з водою, то вона очиститься від шкідливих мікроорганізмів, наситившись іонами срібла. Це суттєво зекономить сімейний бюджет на покупці пляшкової води. Такий компактний іонізатор зручно брати в подорожі, походи і не хвилюватися за якість питної води де б ви не були, також корисно вмиватись іонізованою сріблом водою, не даремно срібло входить до складу косметичних антивікових засобів.
Є ще один вид срібних іонізаторів із складнішою будовою − апарати зі стержнями на кришці, які потрібно підключати до електромережі. Через 10 секунд після цього іони срібла починають виділятися, фільтруючи налиту в прилад воду. Такий срібний іонізатор працює оперативніше кулона, його можна регулювати залежно від потреб об’єму води і мети застосування, але таки ви точно не знайдете на сайті ювелірного інтернет-магазину, і у якості подарунка колезі чи начальнику не надто підходить.
Нема кращого подарунка тим, хто піклується про власне здоров’я, аніж срібний іонізатор води. Так просто вибрати саме ту модель і дизайн, що стануть бажаними для дорогих людей. А співвідношення ціни та якості приємно потішать. Гарним варіантом статусного презента є срібне ситечко для чаю, яке одночасно слугує і заварником і іонізує ваш чай.
Щоб «жива» срібна вода не стала «мертвою»…
Варто пам’ятати, що надмірно іонізований розчин не можна пити, адже коштовне срібло − важкий метал, ним можна серйозно отруїтися, як миш’яком чи свинцем. Максимально допустима доза іонізації питтєвої води 50 мкм/л, втім навряд чи вдасться ювелірним іонізатором перетнути цю межу − він на це просто не розрахований. Розчини з вищою концентрацією підходять для зовнішнього застосування: дезінфекції ран, покращення косметичного стану шкіри. Тому у всьому варто дотримуватися розумної міри, щоб отримати здоров’я, користь, добрий настрій і впевненість у завтрашньому дні.
@Редакція блогу Інтернет-магазин «3 Карата»
Усі права захищено. Використання матеріалів повинно супроводжуватись робочим посиланням на джерело.